0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Комбінезони для собак великих порід

Комбінезони для собак великих порід підходять бульдогам, спаніелям, боксерам, вівчаркам, лабрадорам та деяким іншим породам. Теплі зимові комбінезони для суворих морозів, легкі комбінезони на холодну погоду - вибирайте комбінезон для Вашого собаки, виходячи з температури прогулянок та особливостей шерсті свого улюбленця.

Усі комбінезони для крупних собак регулюються по обхвату грудей та живота, по лапах, завдяки спеціальним затяжкам.

Комбінезони для крупних собак слід одягати перш за все на гладкошерстих та короткошерстих тварин, а також улюбленців, позбавлених підшерстя. Собака, аналогічно будь-якій іншій тварині, може замерзнути, захворіти, застудити собі щось. Обов'язково на прогулянці звертайте увагу на поведінку своєї собаки: якщо тварина тремтить і підтискає лапи, потрібно утеплитися. Якщо у Вас некваплива або довга прогулянка в сильний мороз, краще вдягти собаку в красивий і теплий комбінезон. На заняття з дресирування на вулиці, коли вихованець довго сидить або лежить на холодній землі, на витримці, також потрібен теплий одяг.

Вибір комбінезону для великої собаки

Обхват собачих грудей вимірюють у їх найбільш широкій частині, що знаходиться трохи позаду передніх лап. Щоб виключити обмеження рухів комбінезоном, обхват грудей у нього повинен перевищувати обхват грудей тварини мінімум на 10 см для собаки великого розміру.

Має значення, з якого матеріалу пошитий комбінезон. При застосуванні матеріалу недостатньої якості та дешевого барвника для фарбування комбінезон за короткий час втрачає форму та починає линяти. Можна стиснути в кулаку тканину або потерти її так, наче займаєтесь пранням комбінезона. На ній не повинні лишитися великі складки, також тканина має бути приємною на дотик, щільною, еластичною. Крім того, вона має бути повністю непромокальною. Ви можете здійснити маленький тест, наливши на невелику поверхню тканини чисту воду.

Вартий ваги і матеріал підкладки (звісно, коли вона взагалі є). Для довгошерстої собаки краще підходить атлас, для короткошерстої оптимальним буде фліс (це має значення для тих, хто стежить за станом шерсті свого улюбленця).

Що стосується вибору застібки, відштовхуйтеся від особливостей шерсті тварини. Для короткошерстої собаки підійде будь-яка застібка, а для довгошерстої оптимальними варіантами стануть кнопки, гачки й гудзики. Дешева липучка схильна збирати на собі пух довгошерстої собаки, тому за короткий час стає непридатною. Але сучасна якісна липучка, яка використовується на наших моделях комбінезонів для великих собак від WauDog та AiryVest, не прилипає до вовняного покриву собаки.

Блискавка, затискаючи шерсть, створює незручності або болісні відчуття Вашому вихованцю. Тому блискавка білше підходить короткошорстним собакам.

Догляд за комбінезоном для великої собаки

Після прогулянки потрібно повісити комбінезон, щоби посушити. Не слід користуватися для цього батареєю або іншими джерелами тепла - таке сушіння здатне скоротити тривалість служби комбінезона. Не є обов'язковим прання після закінчення кожної прогулянки: після сушки комбінезона варто лише протерти щіткою ділянки, що забруднилися - налиплий бруд очищується легко. Прати комбінезон бажано вручну, у теплій воді, використовуючи не надто агресивний порошок для прання або ж господарське мило.