0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Весна-осінь

Комбінезони для собак весна-осінь

Осінній комбінезон захистить вашого собаку не тільки від вологої погоди, а й бруду, якого сніговою зимою набагато менше. Злегка випрати такий комбінезон простіше і швидше, ніж щоразу купати собаку, особливо коли вона не в захваті від цієї процедури. Особливо це стосується низьких порід (наприклад, такса), яка за коротку прогулянку обов'язково якісно забруднює весь живіт.

Підбирати комбінезон для собаки потрібно дуже уважно. Головне – правильно зняти мірки. Якщо собака почуватиметься незатишно, прогулянки стануть для неї справжнім випробуванням, і тоді її поведінка може бути непередбачуваною. Варто звертати увагу на каптур. Це, звичайно, відмінний захист від снігу або дощу, але він не повинен бути занадто великим, інакше він обмежуватиме огляд для вашого маленького друга. Добре, якщо каптур відстібається – це практичний варіант.

Мінуси комбінезона для собак:

  • тканина шарудить і вихованець стоїть як укопаний, відмовляючись зробити навіть крок;
  • вихованець дуже повний, а розмірний ряд рідко передбачає модель плюс сайз;
  • блискавка на животі - вкрай не зручна при вдяганні;
  • якщо вихованець з дитинства не привчений до одягу, то звикнути до комбінезону буде важче, ніж попоні.

Тому ми намагаємося враховувати всі нюанси одягу та пропонуємо максимально зручні моделі для пухнастих улюбленців, які оцінить кожен дбайливий господар.

Дощовики для собак весна-осінь

Убезпечити вашу собаку від опадів, калюж та бруду можна за допомогою спеціального дощовика. Дощовик для собаки - це комбінезон з вологовідштовхувальної тканини, який не промокає і не продувається холодним вітром. Дощовики для великих собак шиють із водонепроникного матеріалу, який не пропускає вологу та бруд.

Попони та жилети весна-осінь

Попона розрахована на короткі прогулянки, вкрай зручна у використанні: її легко зняти та надіти, не вимагає прання після прогулянки, чудово захищає спину та животик вихованця. Здорово, якщо попона має спеціальні лямки для задніх лап (наші мають!), тому що завдяки їм не задуває вітер і попона чудово захищає тіло тварини. Попону ідеально використовувати для літньої тварини, адже не потрібно турбувати хворі лапи, благати вихованця: "Ну потерпи ще 3 хвилини!" Все легко та просто. Плюсів набагато більше. Мінус лише один – брудні лапи по коліно.

Вуличний та домашній одяг для собак весна-осінь

У домашньому одязі ваш вихованець зможе з комфортом відпочивати, і він не забруднить шерстку, коли буде їсти. Багато власників вважають, що вдома собака цілком може обходитися без одягу. Але зважте, якщо в будинку холодно, то на собаку обов'язково треба надіти теплий светр або костюмчик.

Осінньо-весняний одяг для домашніх улюбленців захистить від дощу, бруду та поривів вітру, а також помітно полегшить гігієнічний догляд за собакою після прогулянки. Для осені та весни вже не потрібний надто теплий одяг, щоб не перегріти вихованця, що для його самопочуття це недобре. Цілком достатньо одношарового комбінезону, вовняного пальтишка, трикотажного светра або попони. Ці речі, як правило, не мають довгих рукавів і прикривають лише корпус та шию.