0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Комбінезон для собаки дівчинки

Взимку нелегко стає не лише людям, а й домашнім собакам маленьких порід, а також гладкошерстим собакам-компаньйонам. Для захисту лап і тіла собаки від дощу, бруду та бризків допоможе комбінезон, зшитий з непромокаючої тканини: плащівки, нейлону та ін. Для захисту від серйозного холоду комбінезон має бути утеплений підкладкою.

Різниця між комбінезонами для собак-хлопчиків та дівчаток

Відмінності між комбінезонами для собак-хлопчиків та дівчаток суттєві. І їх варто враховувати, обираючи своєму вихованцю зимове вбрання. Головна відмінність - крій. Основна особливість одягу для дівчаток - закритий животик. У "хлопчачих" комбінезонах низ повністю чи частково відкритий, що викликано особливостями фізіології пса.

Наступні відмінності - колір та яскравість. Для дівчаток комбінезони можуть бути з яскравішими принтами, забарвленнями, може використовуватися декор. "Хлопчачі" моделі найчастіше стриманіші.

Є, звичайно, і універсальні моделі комбінезонів із відкритим животом і забарвленням, придатні й для хлопчиків, і для дівчаток. Є універсальні моделі із закритим животиком і при цьому з вирізом, позначеним рядком, що робить такий комбінезон придатним для носіння дівчаткам і хлопчикам.

У більшості випадків дівчатка трохи дрібніші за хлопчиків такої ж породи. Таким чином, і розміри одягу будуть незначно, але все ж відрізнятися. На це також слід звернути увагу під час купівлі предмета гардеробу. У будь-якому випадку, не потрібно купувати навмання. Необхідно ретельно зняти мірки з вихованця, щоб не помилитися з розміром.

Декоративні елементи

Нерідко собачку вбирають для виходу з нею в люди і тому виробники одягу для тварин старанно стежать за модою. Костюм собачки повинен мати модні елементи, які бувають і у вбранні її господарки.

Тому на одязі собачок можна побачити рюші, банти, стрази, намистинки, а також аксесуари - брошки, намисто, підвіски, особливі нашийники.

Як вибрати комбінезон для собаки-дівчинки

Краще купувати комбінезони без блискавок. Останнім часом дизайнери одягу для собак вважають за краще застосовувати для застібання липучки та кнопки. Вони полегшують процес одягання собаки та не затягують шерсть тварини, виключаючи болючі відчуття.

Приміряючи комбінезон, переконайтеся, що одяг не малий для собаки. Краще купити на розмір більше, ніж на розмір менше. Затягнута в одяг собака не тільки виглядає смішно, але й може відмовитися рухатися, злякавшись дискомфортного стану.

У деяких комбінезонів шия та талія регулюються спеціальними затяжками. Наявність останніх робить комбінезон більш універсальним для різних собак, адже навіть усередині стандарту породи є деякий діапазон розмірів. Наявність таких регуляторів краще уточнювати у виробника чи продавця.

Як виміряти собаку?

Довжина спини – головний розмір. Вимірюється від холки до основи хвоста. Це основний параметр при виборі комбінезона. Якщо довжина спини стоїть на межі двох розмірів, краще взяти той, що більше.

Також вимірюється обхват шиї. Найширша частина шиї - біля основи. Найчастіше горловина комбінезона для собак має гумки, кнопки чи затяжки, і її можна відрегулювати.

Ще один розмір - обхват грудей. Найширша частина грудної клітки - за передніми лапами. Для комфорту собаки та свободи рухів потрібно залишати запас 5-10 см, і трохи більше - для собак із довгою та густою шерстю.