0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Шкіряні нашийники для собак

Шкіряний нашийник вважається класичним аксесуаром для собаки. Саме шкіряні нашийники включають величезну кількість моделей - від простих тонких стрічок до багато прикрашених стразами та гравіюванням смужок. Зрозуміло, що такий нашийник буде коштувати не дешево, та й підходить він виключно для урочистих випадків - під час дресирування будь-які декоративні елементи недоречні, оскільки можуть травмувати як вихованця, так і господаря або іншого собаку. Саме тому гламурний шкіряний нашийник краще використовувати для участі у виставках.

Вибираючи шкіряний нашийник, краще надавати перевагу багатошаровим моделям - вони міцніші та не мають властивості розтягуватися. Ширина підбирається в залежності від величини тварини - якщо собака не велика, краще зупинитися на неширокій моделі. Під широкими смужками, які не знімаються протягом тривалого часу, шкіра собаки може пріти, а шерсть - витиратися. Для довгошерстих собак краще зупинятися на моделях, зроблених на кшталт нашийника-зашморгу.

Такий вид амуніції підійде собаці будь-якого віку та породи, головне - підібрати розмір. Для цього виміряйте обхват шиї:

  • собакам маленьких порід підійде ошийничок довжиною до 35 см;
  • середнім - 35-48 см;
  • для великих оберіть довжину від 48 до 55 см;
  • гігантські породи потребують широкого аксесуару - понад 55 см.

Також зверніть увагу на якість та спосіб кріплення кільця та пряжки. Рекомендується вибирати моделі зі звареними елементами, а кільце має бути закріплене на відстані від пряжки. У цьому випадку матеріал навколо нього не розтягуватиметься, а сам виріб під вагою пряжки зміщуватиметься таким чином, що кільце опиниться зверху. Крім того, зверніть увагу на те, щоб шкіра навколо пряжки була добре прошитою.

Шкіряний нашийник обов'язково потрібно підігнати таким чином, щоб собака не змогла з нього вискочити. Якщо потрібні додаткові отвори, їх потрібно саме пробивати, а чи не проколювати. Не потрібно залишати зайвий кінець нашийника вільно бовтатися - собака може його згризти.

Класичні аксесуари для собак, зроблені з натуральної шкіри, завжди вважалися найбільш міцними та надійними. У нашому інтернет-магазині є широкий вибір шкіряних виробів для тварин, виготовлених з якісного матеріалу із застосуванням сучасних технологій. Будь-який шкіряний нашийник ніколи не завдасть незручностей вашому вихованцю та забезпечить його безпеку. Ми пропонуємо нашийники зі шкіри для собак усіх порід та розмірів, а наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам визначитися з вибором.

Оцінюючи розміри нашийника для собаки, важливо заздалегідь дізнатися точний обсяг шиї свого вихованця. Ремінь у жодному разі не повинен тиснути на горло, оскільки це погіршує кровообіг і затруднює дихання, що може призвести до фатальних наслідків у сильний мороз, спеку та під час фізичних навантажень.

Занадто вільний нашийник собака може зняти, просто вивернувшись із нього. Ідеал: під ремінь застебнутого нашийника легко можна просунути палець, не давлячи при цьому на шкіру.

Звичайні нашийники, котрі називають м'якими, підійдуть у першу чергу цуценятам. Для їх виготовлення береться м'яка шкіра, тканинні чи комбіновані матеріали. За допомогою таких виробів можна привчати цуценя до регулярного носіння ошийника.

Призначення навчальних нашийників - допомога у вихованні й дресируванні собак молодого віку. Частіше за все вони виготовляються зі сталі, обробленої хромуванням. Якщо навчальний нашийник стає недостатнім для дресирування й корекції собачої поведінки (найчастіше це стосується крупних собак), заводчики радять використання суворих нашийників з металу - парфорсів. Вони відрізняються від інших нашийників з металу наявністю односпрямованих чи різноспрямованих шипів (металевих чи дротяних) на поверхні всередині.

В моменту ривка пса вперед чи в момент смикання господаря за повідець шипи давлять на собаку, але навіть в разі різкого ривка й повного розкриття травмування виключене, можливий тільки дискомфорт. З цієї причини парфорс частіше за все застосовується професійними тренерами, котрі мають навички поводження з такими нашийниками.

Якщо Ваша собаку можна назвати спокійною і Ви певні, що зумієте її контролювати - краще купити широкий 3-шаровий нашийник зі шкіри. Для агресивного пса більше підходять парфорси - при непередбачуваній ситуації та різкому ривку шипи негайно нагадають тварині норми поведінки.

Завжди великий вибір нашийників Ви знайдете у нашому інтернет-магазині.