0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Нашийники для собак

Купити нашийник для собаки – першочергове завдання для господаря! Без цього аксесуару ніяк не обійтися, тому що в разі його відсутності прогулянка може бути небезпечною як для самої тварини, так і для оточуючих. Наш магазин пропонує величезну різноманітність видів нашийників, які призначені для різних порід і для різних видів дресирування.

В даному розділі нашого інтернет-магазину товарів для тварин Ви можете придбати нашийник для собаки. Асортимент товарів надзвичайно великий, тут можна легко підібрати нашийник для тварин на будь-який смак. Для собак дрібних порід ми пропонуємо придбати спеціальні нейлонові нашийники. Шкіру таких вихованців легко пошкодити, тому нашийники для собак маленьких порід мають бути виготовлені з м'яких та еластичних матеріалів. Є у нас і нашийники для собак великих порід. Шкіряні нашийники для великих собак виконані з надміцних матеріалів, тому Ви можете не боятися за цілісність амуніції під час та після активних прогулянок із вихованцем.

Нашийники є одним із найважливіших предметів собачої амуніції. У поєднанні з повідцем дозволяє контролювати собаку поза домом і стримувати її, забезпечує безпечну та комфортну прогулянку Вам та вихованцю.

Такий вид амуніції підійде собаці будь-якого віку та породи, головне - підібрати розмір. Для цього виміряйте обхват шиї:

  • собакам маленьких порід підійде ошийничок довжиною до 35 см;
  • середнім - 35-48 см;
  • для великих оберіть довжину від 48 до 55 см;
  • гігантські породи потребують широкого аксесуару - понад 55 см.

Різноманітність нашийників полягає у їх видах. Найпопулярніші з них:

  • повсякденний шкіряний із застібкою-пряжкою, підходить для всіх порід;
  • строгий або парфорс - зашморг з металевими шипами усередину, використовується для агресивних або великих собак;
  • нашийник для собак, що світиться, підійде для прогулянок у темний час доби;
  • нашийник-зашморг у вигляді петлі затягується на шиї при різких рухах, сподобається активним і непосидючим.

Ретельно ставтеся до вибору матеріалу нашийника. В ідеалі він повинен бути виготовлений із міцного та натурального матеріалу, наприклад - шкіри.

Якщо Ви маєте намір купити декоративний нашийник для свого вихованця, Ви повинні пам'ятати, що перш за все такий варіант нашийника несе в собі більше естетичну функцію, ніж практичну. При цьому пам'ятайте, що всі металеві вставочки та прикраси, якщо вони виконані з неякісного металу, можуть викликати роздратування та алергічні реакції у Вашого улюбленця. Тому ми рекомендуємо купувати декоративні нашийники виключно перевірених виробників.

Купуйте нашийник чітко за розміром. Від того, наскільки комфортно Вашій собаці у новому нашийнику, залежить її характер під час прогулянки. Якщо Ваша собака, вийшовши на прогулянку, стала агресивною і некерованою - перевірте, чи не тисне їй нашийник.

Найчастіше господарі та їхні вихованці стикаються з проблемою видирання вовни нашийником. І це - ще одна причина, чому ми рекомендуємо купувати нашийники з металевими декоративними вставками виключно перевірених виробників. Саме такі вироби пропонує наш онлайн-магазин товарів для собак з доставкою по Україні.