0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Жилети для собак великих порід

Одяг для собак великих порід стає незамінним в холодну зимову пору. Куртки та жилети дозволяють захистити вихованця від морозного вітру, снігу та дощу. При цьому Ваш улюбленець залишається чистим та сухим, насолоджуючись теплом та комфортом під час прогулянок.

При виготовленні курток для великих собак враховуються особливості великих порід, що дозволяє створювати максимально комфортний та зручний одяг. У ньому Ваш улюбленець зможе безперешкодно бігати й гратись, як раніше, адже вбрання не буде його стискати чи натирати.

Навіщо потрібна куртка або жилетка для великої собаки

Нестійкий клімат нашої країни підходить не всім собакам. Справа в тому, що багато порід, у т. ч. великих, вивели штучно, тому їх організм особливо вразливий перед поганими погодними умовами. У холодну пору року таким чотирилапим потрібний додатковий захист від сюрпризів погоди. Інша проблема - бруд. Погодьтеся, важко відмивати улюбленця після бігу по калюжах! Набагато простіше зняти захисний одяг та випрати його.

Куртки для собак - це більше, ніж просто мода! Функціональна куртка для собак зробить Вашу собаку щасливою та забезпечить комфортом у будь-яких умовах, дозволяючи Вам вийти та весело провести разом час незалежно від погоди. Наприклад, собаці з великою кількістю хутра під зливою підійде куртка-дощовик. Вона захистить його/її шерсть від намокання, внаслідок якого вона може стати важкою та брудною. Деяким собакам також потрібні такі куртки взимку.

Собакам із хронічними захворюваннями або поганим кровообігом у багатьох випадках також корисно одягати теплу куртку. Це також стосується цуценят і старих собак, яким потрібна допомога в регулюванні температури тіла.

Жилетка утеплена – чудова альтернатива комбінезону для собак. Повністю закриває тіло собаки і вдягається у прохолодну, але не надто холодну погоду.

Як вибрати куртку або жилетку для великої собаки

Найголовніший розмір при вимірюваннях собаки – довжина спини. Виміряйте гнучким сантиметром довжину по хребту від холки (найвища точка спини у собаки, що спокійно стоїть) до основи хвоста. Отримана кількість см і буде довжиною спини Вашої собаки. Якщо отримана довжина знаходиться між двома розмірами, слід вибирати більший розмір. Собака повинна стояти у стійці спокійно. Будь-яка похибка може спричинити неправильне визначення розміру.

Наш онлайн-магазин для собак готовий радувати та дивувати своїм асортиментом одягу для великих собак. Зокрема, ми пропонуємо:

  • куртки для великих собак - літні та зимові варіанти;
  • жилетки для великих собак - в холодну осінь та теплу зиму жилетка дозволить зробити прогулянки комфортними та теплими, тим самим збільшивши час вигулу.

Куртка для собаки повинна бути легкою, щоб зберігати природні теплоізоляційні властивості шерсті Вашої собаки. Хутро створює повітряні кишені, які допомагають улюбленцю зігрітися. Тому Вашій собаці буде тепло й комфортно. Вибір правильного розміру грає найважливішу роль в разі придбання куртки чи жилетки для великої собаки.