0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Одяг для мопса

Особливості підбору одягу для мопсів

Мопс - маленький короткошерстий песик, якого досить часто називають саме "диванною" породою. Це дуже ласкавий і "теплий" улюбленець багатьох родин, однак йому часто потрібен додатковий обігрів. Тому такому маленькому диву в холодний сезон просто необхідний спеціальний одяг.

Мопси відрізняються унікальними особливостями - глибокими складками на мордочці та тілі. Цю специфіку потрібно враховувати при утриманні та догляді за вихованцем, зокрема - при підборі речей для прогулянок. Потрібно надавати перевагу м'яким комфортним тканинам, які непогано вентилюються, не викликають алергічних реакцій.

Є деякі вимоги стосовно одягу на мопсів, наприклад, до крою та розмірів. Всім відомо, що мопсики - досить присадкуваті собаки з дуже розвиненими м'язами шиї та грудної клітки, а також із великою головою та потужним кістяком. Коли Ви вибираєте одяг для свого пса, потрібно обов'язково врахувати всю цю специфіку. Майте на увазі, що мопсу слід вибирати одяг, який зовсім не здавить груди та шийку собачки, а от капюшон чи мила шапочка обов'язково повинні відповідати розміру голови і при цьому бути дуже просторими.

Також мопси погано витримують спеку, а тому їхній гардероб повинен бути не надто теплим. Є ризик теплового удару в болоньєвому комбінезоні у закритому автомобілі чи задушливому приміщенні.

Одяг для мопса повинен бути пошитий спеціально для собаки даної породи. Тому перед придбанням гардеробу необхідно проконсультуватись із кваліфікованим продавцем, знати мірки та розміри свого вихованця, а також рекомендується примірка.

Комбінезони, курточки, дощовики, светри для мопсів

Хазяїну мопса обов'язково необхідно врахувати, що такому песику знадобиться утеплений комбінезон із підкладкою з досить легкого матеріалу. Найчастіше підкладка робиться із флісу чи синтепону. Такий одяг створюється для того, щоб оберігати собаку від холоду, а також і захистити від застуди. Але також такий одяг дозволяє вихованцю якомога довше гуляти навіть у найхолоднішу пору року. Врахуйте, що для мопсів, які схильні до зайвої ваги, необхідно багато пересуватися поза домівкою.

Собаки даної породи схильні до алергії та застуд, тому при виборі куртки чи комбінезону потрібно звертати увагу на склад тканини (рекомендується вибирати речі з флісу, бавовни, матеріалів із низьким вмістом синтетики). Куртки для мопса повинні бути зручними, зшитими з тканини, що не промокається.

Светр для мопса в суху морозну погоду може замінити куртку або комбінезон. Плюси в'язаної речі очевидні: нитки, з яких пов'язаний светр, не замерзають на морозі й річ не "стоятиме колом" на собаці. Так само в'язані речі не видають жодних звуків під час руху собаки, що цілком може бути з комбінезоном із синтетичної тканини, яка здатна замерзнути під час прогулянки і внаслідок цього шарудіти.

Навесні й восени мопсу необхідний легший, але непромокальний костюм чи комбінезон, котрий не дозволить його вовні забруднюватися. Небезпеку для мопса можуть являти не лише морози, вологість і вітер на вулиці, але й протяги вдома.

В асортименті нашого інтернет-магазину вибирайте такі розміри для мопсів:

  • Одяг від бренду WauDog та AiryVest підходять розміри S30, S35 для невеликих собак та М35, S40 для великих мопсів.
  • Одяг від бренду Dogs Bomba підходять 5 розмір для невеликих собак і 7 розмір для великих мопсів.

Сподіваємося, що наші поради та рекомендації будуть вам корисні.