0
0
Шановні клієнти! У зв'язку початком сезону та великим навантаженням на логістику, відправлення деяких позицій здійснюється протягом 2-5 днів. Враховуйте це при замовленні. Дякуємо!
phone-icon
+38 (099) 4715059 Замовити дзвінок

Одяг для Кане-корсо

Порода кане-корсо відноситься до тих, які абсолютно не пристосовані до вулиці та холодів. Дуже коротка та ніжна шерсть разом із проблемними суглобами змушує господарів стурбуватися питанням гардеробу собаки.

Кане-корсо - велика порода собак. Дорослий пес має довжину спинки 62-70 см. Знайти й вибрати одяг для нього через це буває складно. Наш магазин пропонує чудовий вибір курточок для цієї породи від виробників WauDog і AiryVest. Також ми пропонуємо демісезонні комбінезони для кане-корсо Collar та попони на хутрі з липучками для собак цієї породи від виробника Dogs Bomba.

Всі вироби відрізняються добротністю, зручними м'якими швами. Верхній одяг випускається з підкладкою та наповнювачем, що утеплює - наприклад, синтепоном. Щоби правильно вибрати одяг для кане-корсо, потрібно відсортувати його за допомогою фільтрів пошуку: за брендами, сезоном, породами, видом товару та його властивостями.

Ми шиємо одяг для тварин за індивідуальними розмірами, тому він добре сидить і не стискує рухів. Різноманітний легкий та теплий зимовий одяг для собак кане-корсо представлений у нашому інтернет-магазині.

Останнім часом дуже популярним став теплий одяг для собак. Причому, якщо раніше успіхом користувалися всілякі комбінезончики та костюми для маленьких порід, то сьогодні й великі собаки носять речі часом модніше, ніж їхні господарі.

Курточка для кане-корсо - відмінний варіант для прогулянок у зимову пору року. Виконана з водонепроникної та вітровідштовхувальної тканини, на підкладці з флісу. В такому костюмі Ваш вихованець буде чарівним у будь-який мороз. Улюбленцю буде в ньому тепло й комфортно, тому навіть холодний вітер не завадить довгій прогулянці. Курточки від WauDog і AiryVest підійдуть собаці будь-якого розміру, що точно зробить улюбленця найстильнішим в окрузі.

Якщо на вулиці опади, вихованець може легко промокнути, внаслідок чого зростає ймовірність зниження імунітету. Ми пропонуємо дощовики для кане-корсо, які оснащені світловідбиваючими елементами, що не дозволяють загубити чотирилапого в сутінках.

Попона - практична річ у вигляді теплої накидки без рукавів. Ідеально підходить собакам великих порід. Форма попони для кане-корсо базується на анатомічній будові тіла тварини, у зв'язку з чим попона чудово сидить і не обмежує рухів тварини. Дихаюча еластична тканина також забезпечує максимальну свободу рухів. Завдяки застібкам на кнопках попону легко вдягнути та зняти.

Гардероб для кане-корсо шиється за спеціальними лекалами, що повністю повторюють анатомічну форму представників породи. Розрізняється він і за розмірами. Тому, перш ніж купити одяг для кане-корсо в інтернет-магазині, необхідно правильно виміряти свого вірного друга.

Як самостійно зняти мірки з собаки:

  • довжина спинки - вимірюється вздовж хребта собаки, що стоїть, від лопаток до основи хвоста;
  • обхват грудей - вимірюється за передніми лапами по ширшій частині грудної клітини;
  • обхват шиї - вимірюється на середині шиї та повністю відповідає розміру нашийника;
  • розмір лапи - вимірюється за допомогою обведеного на папері відбитка лапи від основи до кінчиків кігтів.

Після вимірювання всіх параметрів Вам залишається лише порівняти отримані показники з розмірною сіткою, визначити правильний розмір та купити одяг для кане-корсо.